راهنمایی

با عرض سلام خدمت بازدید کننده محترم :

ورود شما را به وبسایت گروه ساختمانی علاپور خير مقدم عرض نموده و توجه شما را به موارد ذيل جلب مي نماییم :

 

طریقه خرید ملک از سایت چگونه می باشد؟

شما عزیزان پس از بازدید املاک موجود در وبسایت  و انتخاب ملک مورد نظر بر اساس سلیقه و بودجه خود جهت اطلاعات تکمیلی در قسمت  فروش مجموعه (تماس با ما) تماس گرفته ویا  روی گزینه درخواست بازدید ملک کلیک نمایید و با هماهنگی مدیر فروش   املاک انتخابی خود را از نزدیک بازدید و انشا الله خرید نمایید.

برای بازدید از شبکه های اجتماعی می توانید روی ایکون شبکه مورد نظر کلیک کنید.

(تمامی املاک قابلیت بازدید داشته و قیمتها بروز بوده همچنین املاک فروخته شده دارای مهر فروش می باشند)

 

چگونه ملک مورد نظر خود را در سایت پیدا کنیم؟

این کار خیلی آسان می باشد شما میتوانید از طریق جستجوی پیشرفته صفحه نخست وبسایت یا داخل هر فولدر نوع ملک (ویلا-آپارتمان یا زمین)را انتخاب نموده و براساس گزینه های قیمت - متراژ و غیره ...  املاک مورد نظر خود را پیدا کنید و همچنین با ورود کد ملک یا اسم شهر مورد نظر در شمال کشور تمامی فایلهای دلخواه خود را ببینید.

 

علت اختلاف قیمت ملکهای ثبت شده در گروه ساختمانی علاپور به چه دلیلی می باشد؟

دوستان توجه داشته باشید تمامی املاک ثبت شده در سایت از فیلتر کارشناسان ما از لحاظ قیمت - نوع سازه و ساخت - امنیت منطقه - صحت و سلامت مدارک مالکیت و ...عبور کرده و با بروز بودن قیمتها و ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مالکین باعث این امر شده که قیمتهای واقعی در سایت درج گردد و شما میتوانید با  اطمینان خاطردرخصوص قیمتهای ثبت شده در سایت تصمیم گیری کنید.

 

اما علت اختلاف قیمت به دو دلیل عمده به شرح ذیل می باشد:

1-عوامل محسوس:

از قبیل اختلاف ارزش ریالی زمین هر منطقه و شهر -نوع کاربری ملک و نوع مدارک مالکیت - نوع سازه و متریال ساخت - موقعیت جغرافیایی ملک و نحوه استقرار آن بین افراد بومی یا غیر بومی -نحوه دسترسی ملک به جاده و محورهای مواصلاتی و امکانات رفاهی عمومی - سلیقه بکار رفته و نحوه دیزاین ملک - ویو و چشم انداز دریا جنگل و کوه - مشاعات و امکانات رفاهی ویژه و....

2- عوامل نامحسوس:

ضریب امنیت هر منطقه شهر وشهرک - میزان مهاجر پذیر بودن افراد بومی - برند هر منطقه و شهرک بر اساس حضور افراد با سطح طبقاتی مختلف و ...

 

در کدام شهر شمال ملک بخریم بهتره ؟

انتخاب شهر مورد نظر جهت خرید ملک گذشته ازمسئله  قیمت - چشم انداز و نحوه دسترسی و... دقیقا به نظر شخصی شما ارتباط داره اما مجموعه سیوان تلاش  کرده در شهرهای شمالی که مورد علاقه هموطنان عزیزطی سالهای گذشته بوده  ملکهای بقیمت و اوکازیون را جهت فروش ارائه نماید اولویت دسترسی سریع از محور هراز و کندوان به سمت شمال - چشم انداز زیبا - امنیت و رونق بازارخرید و فروش ملک در شهرهای (بابلسر-محمود آباد -سرخرود - آمل - نور- رویان و ...)گزینه های پیشنهادی ما به شما عزیزان می باشد.

 

سند ثبتی در نوبت یعنی چی؟

در قانون املاک دو نوع سند داریم

1- سند ثبتی

2- سند عادی (قولنامه ای )

اخیرا دولت جمهوری اسلامی ثبت نام سند برای زمینهایی که در آن بنا ساخته شده را شروع کرده و مالکین ملکهایی که مجوز ساخت یا پایان کار ساختمانی دارن میتوانند ثبت نام سند انجام دهند .براین اساس افرادی که مدارک مثبته جهت این کار را داشته و ثبت نام کرده اند اصطلاح سند ثبتی در نوبت برای ملکشان بکار میرود یعنی امکان سند دار شدن ملکشان وجود دارد که با تعهدات خاصی جهت تنظیم مبایعه نامه اقدام میشود و اعتبار آن از سند عادی بیشتر میباشد  و کد رهگیری نیز برایشان صادر میگردد.

چرا ملک خود را در گروه ساختمانی علاپور ثبت کنیم؟

سایت گروه ساختمانی علاپور صرفا جهت نمایش ملک شما نمی باشد یعنی کارشناسان ما پس از بررسی ملکتان نسبت به فروش آن نیز اقدام می نمایند وبا تعداد در موتورهای جستجو و کادر مجرب و متخصص و همچنین اعتباری که با یاری خداوند متعال طی دو دهه فعالیت ملکی کسب نموده ایم ضریب فروش ملکتان را بالا میبریم.

 

در صورت داشتن هر گونه سوالی با شماره های ما در صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات و عکسهای این وبسایت هر روز آپدیت شده و به املاک فروش رفته مهر "فروخته شد" زده میشود و پس از مدتی املاک فروش رفته از سایت حذف خواهند شد.

جدید ترین اخبار بازار مسکن