درباره ما

گروه ساحتمانی علاپور در سال 1378 توسط آقای هوشنگ علاپور تاسیس و  به مدیریت بهنام علاپور و بهزاد علاپور اداره می گردد و با داشتن پروانه از اتحادیه املاک ومستغلات کشور و اتحادیه مصالح فروشان کشور  و بیش از چند دهه حضور موفقیت آمیز در زمینه فروش مصالح ساختمانی و کارگاه تیرچه بلوک و مشاوره املاک و ساخت ویلاهای شیك  و اوکازیون و مدرن درشمال کشور ( امل - محموداباد - نور - رویان - و ...) مشغول به فعاليت مي باشد وتوانسته با نامی نیک و مورد اعتماد در میان مشتریان خودظاهر گردد.

                                     

این گروه  در زمینه فروش مصالح ¸طراحی و معماری، اجراء، نظارت و مشاوره، بعلاوه سرمایه گذاری و مشارکت در بخش ساخت و شهرک سازی ایفای نقش می کند، بگونه ای که در حال حاضر توانسته حدود چندین شهرک تماماً ساخته شده و نیمه کاره را بطور همزمان و با امکانات عالی به بهترین نحو مدیریت کند.

      

شناخت نیاز و هدف مشتریان:

گروه مشاورین املاک علاپور  با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد و به پشتوانه وب سایت جامع ، بهترین خدمات مشاوره ای را در قبل و بعد از انجام معامله به شما ارايه می دهد تا با اطمینان خاطر و خیال آسوده مناسب ترین سرمایه گذاری را انجام دهید.

---------------------------------------

ارايه بهترین ملک ها به شما:

گروه مشاورین املاک علاپور به پشتوانه فایلینگ قدرتمند خود همواره در تلاش است بهترین گزینه ها رابا توجه به سلیقه و بودجه شما ارايه  دهد.

قیمت و سلامت ملک از سوی کارشناسان ما تایید می شود.

----------------------------------------

عدم پذیرش آگهی ملک با قیمت غیر واقعی:

تمامی فایل های ثبت شده در سایت از نظرقیمت کارشناسی شده اند و به هیچ وجه فایلی با قیمت غیرواقعی  در سایت تایید نمی شود.

-------------------------------------------------

اعضای گروه ساختمانی علاپور :

گروه ساختمانی علاپور متشکل از مهندسین بنام صنعت ساختمان و کادر فنی متخصص و مبتکر و استادکاران ماهر می باشد ، که سبب ترقی و پیشرفت سریع و روزافزون گروه ساختمانی علاپور در بازار سرمایه گذاری و ساخت ساختمان های لوکس و مدرن در شمال کشور گردیده است .

--------------------------------------------------

همکاری:

گروه ساختمانی علاپوراز هرگونه همکاری با عاملین این صنعت در زمینه های فروش و تولید مصالح  و طراحی ، اجرا، نظارت و سرمایه گذاری ساختمان استقبال می کند.  

 

مدیریت  : برادران علاپور

 

 

ویلا شمال,ویلا محموداباد,خرید ویلا شمال ,خرید وبلا محموداباد, فروش ویلا شمال ,فروش ویلا محموداباد, خرید و فروش ویلا شمال , خرید و فروش ویلا محموداباد,املاک شمال,املاک معتبر شمال ,املاک محموداباد ,املاک نور,املاک سرخرود,بهترین ویلا شمال,ویلا خوش منظره ,ویلا ساحلی ,ویلا جنگلی ,ویلا دوبلکس,ویلا تربلکس,ویلا فلت ,ویلا همکف ,ویلا حیاط دار, ویلا باغ , باغچه شمال ,ویلا تا 100 میلیون , ویلا تا 300 میلیون , ویلا تا 200 میلیون ,ویلا تا 400 میلیون , ویلا تا 500 میلیون ,ویلا تا 600 میلیون , ویلا تا 700 میلیون , ویلا تا 800 میلیون , ویلا تا 900 میلیون ,ویلا تا 1 میلیارد , ویلا لاکچری ,ویلا لوکس , ویلا استخر دار,ویلا سونا استخر جکوزی ,ویلا شیک , ویلا بسیار شیک,

 

 

جدید ترین اخبار بازار مسکن