یکی از بی ریسک ترین سرمایه گذاری برای آینده؛ خرید زمین در شمال

[ 1402/8/2,01:16 ]

یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای آینده، خرید زمین در شمال است. زمین های فروشی متنوعی در مازندران وجود دارند که هر کدام در جای خودشان برای سرمایه گذاری، ارزشمند هستند. شما به عنوان فردی که می خواهید آینده فرزند خردسال خود را تضمین کنید، می توانید درباره انواع زمین در شمال برای خرید تحقیق نمایید.

سرمایه گذاری برای آینده، یک نیاز و چه بسا یک ضرورت است. تضمین آینده، چه از نظر اقتصادی و چه از نظر شغلی برای هر فرد، امروزه به یک موضوع مهم تبدیل شده است، به همین دلیل است که خانواده های زیادی به فکر راهکاری هستند که بتواند به نوعی تضمین کننده آینده فرزندانشان باشد. اما کدام راه های سرمایه گذاری، بهتر هستند؟ کدام مسیر می تواند با شرایط متغیر دنیای امروزی سازگارتر باشد؟ ما به عنوان سرمایه گذار، پول خود را در کجا اختصاص بدهیم که در آینده ضرر نکنیم؟

اینها همه چالش های ذهنی همه کسانی هستند که می خواهند بهترین روش سرمایه گذاری در ایران را پیدا کنند. اما و اگرهای زیادی در این مسیر وجود دارد. برخی بر این باور هستند که خرید ملک، بهترین سرمایه گذاری است؛ برخی دیگر می گویند اگر طلا و سکه بخرید، سود بیشتری دارد؛ تعدادی هم عقیده دارند که بهتر است پول خود را در بانک بگذارید و سود آن را دریافت کنید!

به طور کلی، روش های متعددی برای سرمایه گذاری پولی وجود دارد که اکثر آنها در طولانی مدت، سودآور هستند؛ به نظرتان چاره کار چیست؟ چطور می توانیم پول خود را در یک مسیر سودمند قرار دهیم و مطمئن باشیم که برای آینده بچه هایمان مفید است؟ می دانیم که اقتصاد جهان به طور پیوسته در حال تغییر و تحول است پس ما به عنوان والدین باید بدانیم که کدام مسیر سرمایه گذاری به نفع فرزندانمان است.

مشاوران ملکی بهنام علاپور ، سال ها تجربه در زمینه سرمایه گذاری با خرید ملک در شمال دارند، و برای این مسئله مهم، یکی از بهترین پیشنهادها را به شما می دهند. اگر به آینده فرزندان کوچک خود در ایران و تأمین شرایط رفاه و آسایش آنها اهمیت می دهید، با ما همراه باشید. چند گزینه خوب را برای سرمایه گذاری در ایران برای آینده معرفی خواهیم کرد.

3 مسیر درست برای سرمایه گذاری در ایران، مخصوص نسل های آینده

برای همه پدر و مادرها، موضوع تضمین آینده فرزندان بسیار اهمیت دارد. یک فرصت سرمایه گذاری خوب، بدون ریسک، سودآور، و همراه با رشد عالی در طولانی مدت، همان چیزی است که این روزها به یک دغدغه خانوادگی تبدیل شده است. این سه گزینه زیر، یکی از بهترین روش برای سرمایه گذاری محسوب می شود. مشاوران ملکی بهنام علاپور  نیز این مسیرها را تأیید می کنند.

1-خرید زمین در شمال

2-پیش خرید آپارتمان در شمال

3-طرح درآمدزایی با ساخت و ساز ویلا

بی شک علاقه مند هستید که بدانید هر یک از این مسیرها چطور می توانند بهترین روش سرمایه گذاری در ایران برای نسل آینده محسوب شوند!

مشاوران ملکی بهنام علاپور این گزینه ها را برای شما توضیح می دهد:

1-خرید زمین در شمال

یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای آینده، خرید زمین در شمالاست. زمین های فروشی متنوعی در مازندران وجود دارند که هر کدام در جای خودشان برای سرمایه گذاری، ارزشمند هستند. شما به عنوان فردی که می خواهید آینده فرزند خردسال خود را تضمین کنید، می توانید درباره انواع زمین در شمال برای خرید تحقیق نمایید.

البته مشاوران ملکی بهنام علاپور در این گزینه به یک نکته مهم اشاره می کنند که بهتر است همیشه به خاطر داشته باشید؛ خرید زمین می تواند برای سرمایه گذاری، خوب باشد اما به چه قیمتی؟

نکته مهم معاملات املاک شمال این است که اگر تصمیم دارید با خرید زمین در مازندران، سرمایه گذاری کنید، باید زمین هایی را برای خرید انتخاب کنید که پتانسیل رشد بسیار بالایی در آینده داشته باشد. لوکیشن زمین فروشی در شمال، بیش از آنکه فکرش را می کنید، اهمیت دارد. شما باید زمین هایی را برای خرید پیدا کنید که در آینده، ارزش آنها چندین برابر می شود؛ به این صورت است که حتماً سود خواهید کرد. زمین های کشاورزی، زمین هایی با کاربری تجاری (مناسب برای افتتاح پروژه های گردشگری و تجاری) و زمین هایی با کاربری صنعتی، یکی از بهترین گزینه برای کارآفرینی هستند.

مشاوران ملکی بهنام علاپور در مازندان در شهرهای مختلف در کنارتان هستند تا بهترین مناطق را با آینده عالی برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. بدون دغدغه می توانید پول خود را در مسیر درست قرار دهید.

2-پیش خرید آپارتمان در شمال

از نظر مشاوران ملکی بهنام علاپور، دومین گزینه خوب برای سرمایه گذاری در ایران، پیش خرید آپارتمان در شمال است. شاید بپرسید که چرا ویلا نخریم؟ این دو فرصت را می خواهیم در همین جا مورد بحث قرار دهیم؛ یعنی انتخاب بین خرید آپارتمان و خرید ویلا در شمال.

خرید ویلا در مازندران، بودجه زیادی نیاز دارد؛ قیمت ویلاهای شیک و نوساز، در بهترین مناطق، چیزی بیشتر از 10 میلیارد تومان است. البته اگر قصد خرید ویلا ارزان را دارید، می توانید با یک جستجوی دقیق، ملک مناسبی را پیدا کنید.

اما اگر به سرمایه گذاری خوب با پول کمتر فکر می کنید، پیش خرید آپارتمان در مازندران می توانید صاحب ملک نوساز شوید که در چند سال آینده، مراحل ساخت آن تمام خواهد شد. در حال حاضر، اولین و یکی از بهترین منطقه برای خرید آپارتمان در مازندران، شهر سرخرود و ایزدشهر است. سرخرود و ایزدشهر  به پایتخت برج های ساحلی معروف است و اکثر آپارتمان های لوکس آن در پلاک اول تا سوم ساحل در بهترین لوکیشن ساخته شده اند.

کافیست برای اطلاع از شرایط پیش خرید آپارتمان در سرخرود و ایزدشهر، با مشاوران امور ملکی بهنام علاپور  صحبت کنید. به این ترتیب، هم یکی از بهترین سازنده و هم یکی از بهترین طراحی های واحدهای مسکونی را پیدا خواهید کرد. شمال ، پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه دارد و یک سرمایه گذاری بدون ریسک را فرآهم می کند.

3-طرح درآمدزایی با ساخت و ساز ویلا

و اما سومین فرصت خوب برای سرمایه گذاری در ایران، ورود به طرح درآمدزایی با خرید زمین و ساخت و ساز ویلای شمال است. این گزینه برای افرادی مناسب است که می خواهند علاوه بر سرمایه گذاری، از پول خود، درآمد کسب کنند.

در این روش، شما می توانید یک زمین خوش قواره عالی در بهترین موقعیت مازندران بخرید؛ این زمین باید ویژگی های ساخت و ساز ویلا را داشته باشد. در ادامه می توانید به تدریج، برای ساخت اقدام کنید. مشاوران ملکی بهنام علاپور به صورت صفر تا صد در کنارتان هستند تا این پروژه را به پایان برسانید.

می دانید که در طول ساخت ویلا، قیمت مصالح و متریال ساختمانی افزایش می یابد. به این ترتیب برای مدیریت بودجه مالی، و ورود تدریجی سرمایه به پروژه، بهتر است از خدمات پیمانکاری ساخت ویلا که توسط تیم مجرب بهنام علاپور ارائه می شود استفاده نمایید. در پایان، ویلای نوساز شیک خود را می توانید اجاره بدهید و از آن در آمد کسب کنید.

خرید ملک در شمال؛ همراه با مشاور ملکی بهنام علاپور!

مشاوران ملکی بهنام علاپور، یک مرجع تخصصی برای خرید و فروش املاک شمال است و یکی از بهترین گزینه ها را می تواند برای سرمایه گذاری به همه علاقه مندان ارائه دهد. اگر به خرید زمین رو به رشد در مازندران فکر می کنید، به خرید ویلا نیاز دارید، اگر می خواهید پروژه های ساخت و ساز ویلا یا برج سازی را دنبال کنید، و حتی اگر به خرید آپارتمان های ساحلی سرخرود و ایزدشهر می اندیشید، ما همراه شما هستیم. با یک تماس می توانید درباره سرمایه گذاری بهتر، اطلاعات کامل را کسب کنید. ما در وبسایت  به آدرس www.alapoor.com  منتظر شما هستیم.

جدید ترین اخبار بازار مسکن