منو اصلی سایت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1401/9/19 - 09:25:34

آرزوی نماینده سابق نوشهر ، چالوس و کلاردشت چیست ؟ / احمدی پس از نمایندگی چه خواهد کرد ؟ [ 1399/3/3,09:34 ]

آرزوی نماینده سابق نوشهر ، چالوس و کلاردشت چیست ؟ / احمدی پس از نمایندگی چه خواهد کرد ؟

شمال نیوز : احمدی لاشکی گفت : بعد از پیگیری‌های فراوان که انجام شد، سرانجام در سه نقطه استان منطقه آزاد تجاری صنعتی به تصویب رسید و در حال حاضر برای تصویب نهایی در شورای نگهبان است.....

آرزوی نماینده سابق نوشهر ، چالوس و کلاردشت چیست ؟ / احمدی پس از نمایندگی چه خواهد کرد ؟

شمال نیوز: نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: منطقه آزاد تجاری یک ظرفیت بسیار زیاد است تا بتوان صادرات را تقویت کرد و با کشورهای حاشیه دریای خزر مراودات را افزایش داد، با این رویکرد به شرط مدیریت درست، می‌توان اقتصاد منطقه را متحول کرد.

به گزارش شمال نیوز، قاسم احمدی لاشکی در آخرین نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به اینکه در این دو دوره بیشترین اعتبار ملی و بیشترین تعداد مسئولین ملی وارد سه شهرستان شدند، اظهار کرد: طی این مدت بیشترین پول ملی به منطقه آورده شده است.

وی با بیان اینکه مجلس دهم بسیار مظلوم واقع شد، تصریح کرد: با وجود اینکه گفته شد این دوره مجلس از نظر نظارت بسیار ضعیف بود اما اینگونه نبود و باید گفت در این دوره ۶۳ بار مسئولان ملی برای ادای توضیحات به مجلس خوانده شدند، در مورد ۲ هزار ۴۲۵ آئین نامه دولت اظهار نظر شد، صد هزار فیش حقوقی بررسی شد و هشت هزار و ۵۱۶  مورد برای رسیدگی به دیوان محاسبات رفت.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی را یکی از اتفاقات مهم برای منطقه و استان مازندران دانست و گفت: بعد از پیگیری‌های فراوان که انجام شد، سرانجام در سه نقطه استان منطقه آزاد تجاری صنعتی به تصویب رسید و در حال حاضر برای تصویب نهایی در شورای نگهبان است.

احمدی لاشکی با تاکید بر تسریع در اتمام قطعات دو و سه آزاد راه تهران شمال خاطرنشان کرد: آمدن مسافر به منطقه در طول سال می‌تواند رهاورد خوبی داشته باشد و ترافیک شدید این چند روز تعطیلات و معطلی چند ساعته مسافران در طول مسیر نشان می‌دهد باید هرچه زودتر قطعات دو و سه نیز به اتمام برسد.

وی راه‌اندازی نیروگاه ۴۶۰ مگاواتی نوشهر را یکی از پروژه‌های عظیم در راستای کمک و تقویت برق منطقه دانست و ادامه داد: پروژه بزرگ نیروگاه زباله سوز نیز به پایان رسیده است و تنها زیبا سازی و کارهای جزئی آن باقی مانده است که بزودی به مرحله افتتاح می‌رسد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس از روشن شدن بخشی از فاز روشنایی کمربندی نوشهر و چالوس در روز شنبه همین هفته خبر داد و افزود: پروزه گاز مرزن آباد و کجور هم با سرعت بسیار زیادی در حال پیگیری و انجام است.

احمدی لاشکی با اشاره به تکمیل ۹۸ درصد ساختان اورژانس نوشهر بیان کرد: با آمدن وزیر بهداشت، این پروژه اعتبار و سرعت خوبی گرفت و بزودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: دانشگاه میراث فرهنگی و گردشگری نوشهر نیز دارای ۱۵ میلیارد تومان اعتبار ایت و تنها باید زمین آن تهیه شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، مجلس شورای اسلامی را یک مجلس عمومی دانست و گفت: باید در کنار ان یک مجلس شامل افراد نخبه و با تجربه باشد تا بتوانند با پیش بینی ۵۰ سال آینده، تصمیمات مهمی بگیرند.

احمدی لاشکی در پایان سخنان خود اظهار کرد: از آنجایی که خود یک فرهنگی هستم و آموزش مدارس چندین کشور را دیده ام، آرزوی من داشتن یک مدرسه ویژه و تربیت انسان‌های  ویژه است.

جدید ترین اخبار بازار مسکن